Wynajem długoterminowy

Oferowany przez firmę GTL-SERVICE długoterminowy wynajem samochodów jest bardzo dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu w prosty sposób można zarządzać flotą pojazdów, idealnie dopasowaną do naszych obecnych potrzeb. Za wypożyczaniem aut przemawia szereg korzyści ekonomicznych, finansowych oraz wygoda użytkowania pojazdu. Zasadniczą przewagą tej opcji finansowania pojazdu, jest jego powszechna dostępność, czego nie daje tradycyjny leasing lub kredyt. Długoterminowy wynajem samochodu jest dostępny zarówno dla firm i instytucji, jak również dla klientów indywidualnych.

Wypożyczalnia samochodów GTL-SERVICE Car Rental zlokalizowana na lotnisku Katowice-Pyrzowice dołożyła wszelkich starań, aby nasze stawki za wynajem samochodów były jak najniższe, a dodatkowymi bonusem finansowym dla naszych Klientów jest brak opłaty czynszu inicjacyjnego. Wynajmując auto nie musimy wpłacać części jego wartości, jak w przypadku kredytów czy leasingu. Płacimy tylko uzgodniona miesięczną ratę. Dodatkowo istnieje możliwość zaliczenia rat w koszty uzyskania przychodu oraz odliczenia podatku VAT od wysokości miesięcznej raty. Ponadto wynajmowane auto nie jest wykazywane w księgach rachunkowych firmy. Takie rozwiązania sprzyjają firmom, które muszą dostosowywać zarządzaną flotę do aktualnie prowadzonego projektu.

Kolejnymi korzyściami płynącymi z wybrania opcji, jaką oferuje długoterminowa wypożyczalnia aut na lotnisku Katowice-Pyrzowice, jest brak ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu oraz konieczności jego zbycia, by odzyskać zainwestowane środki finansowe. Po zakończeniu okresu wynajmu pojazdu w prosty sposób zwracamy pojazd do GTL-SERVICE Car Rental. Dalsza sprzedaż auta oraz jego amortyzacja pozostaje po stronie naszej wypożyczalni samochodów, a Państwo mogą spokojnie cieszyć się kolejnym pojazdem.

Wygodę usługi docenią również osoby prywatne. W ramach umowy zajmujemy się pełną opieką nad wypożyczonym autem. Zapewniamy prowadzenie wszystkich niezbędnych przeglądów, pełne ubezpieczenie OC i AC, pakiet opon sezonowych oraz serwis. W razie kolizji, awarii lub wypadku drogowego zapewniamy całkowite zajęcie się wszelkimi formalnościami związanymi z ubezpieczeniem wypożyczonego samochodu, likwidacją wszystkich szkód komunikacyjnych oraz dostarczamy pojazd zastępczy na czas naprawy. Warto docenić również fakt, że wszystkie nasze pojazdy są w idealnym stanie technicznym i wizualnym, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo podróży.

Korzystając z oferty długoterminowej wypożyczalni GTL-SERVICE Car Rental zyskujecie Państwo samochód wybranej marki na bardzo korzystnych warunkach finansowania, spokój i bezpieczeństwo użytkowania, brak ryzyka i stresu utraty wartości pojazdu. Ponadto oszczędzają Państwo czas nie musząc zajmować się technicznymi i formalnymi sprawami obsługi pojazdu.

  • miesięczny limit: 3000 km
  • pełne ubezpieczenie OC i AC
  • dwóch kierowców

Cennik wynajmu długoterminowego. Ceny netto za 1 miesiąc najmu, należy doliczyć 23% podatku VAT.

Model 1 miesiąc 3 miesiące 6 miesięcy 12 miesięcy
Grupa A: Fiat Panda, Hyundai i10 1775 zł 1675 zł 1575 zł 1475 zł
Grupa B: Hyundai i20 1975 zł 1875 zł 1775 zł 1675 zł
Grupa C: Hyundai i30 Combi, Chevrolet Cruze Combi 2175 zł 2075 zł 1975 zł 1875 zł