Wynajem krótkoterminowy

Szybka, komfortowa podróż jest możliwa z wypożyczalnią samochodów GTL-SERVICE Car Rental! Nasze biuro mieści się bezpośrednio na lotnisku Katowice-Pyrzowice i jest czynne przez cały tydzień 24h/dobę!

Dzięki doskonale dobranej ofercie krótkoterminowy wynajem samochodów stał się korzystną alternatywą dla transportu publicznego (autobus, tramwaj) lub kosztownych podróży taksówką z lotniska. Wszystkie modele naszych samochodów są wyposażone w system nawigacji GPS oraz dodatkowe możliwości wyposażenia tj. fotelik dla dziecka, łańcuchy śnieżne, dodatkowy bagażnik itp. Krótkoterminowa wypożyczalnia aut jest sposobem na wygodną i szybką podróż bez konieczności przesiadek, czekania na zatłoczoną komunikację miejską. Oferujemy wynajem samochodów dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Z myślą o Państwa wygodzie nasza wypożyczalnia samochodów mieszcząca się na lotnisku Katowice-Pyrzowice wprowadziła szereg przyjaznych rozwiązań biznesowych i zredukowała wszystkie formalności do niezbędnego minimum. Nasi Klienci mają możliwość dokonywania rozliczenia w dowolnej formie: karty płatniczej, kredytowej, wcześniejszego przelewu lub gotówkowej, również w obcej walucie. Takie rozwiązanie jest szczególnie komfortowe dla osób będących w delegacji służbowej. Szukając transportu dla pracownika nie trzeba martwić się o dodatkową kartę kredytową. Z góry możemy ustalić wszystkie szczegóły wynajmu pojazdu: markę, czas wynajmu, opcję paliwową, formę płatności. Z kolei osoba będąca w podróży służbowej ma zapewniony komfortowy dojazd z lotniska do hotelu czy transfer pomiędzy firmami mającymi siedziby w rożnych miejscach – wynajem samochodów to korzyść dla każdego!

Rozwiązaliśmy również problem delegacji wieloosobowej, gdzie liczy się możliwość jednoczesnego transportu większej grupy osób wraz z ich bagażem. Nasza wypożyczalnia aut ma do zaoferowania 9-osobowe busy. Wygodę podróży zapewniają idealny stan techniczny i wizualny oraz bogato wyposażone wnętrza wybranych modeli aut. Zwiększenie mobilności oraz ograniczenie stresu, związanego z przemieszczaniem się po rozleglej aglomeracji Śląska i okolic, pozytywnie wpływają na efektywność podejmowanych działań oraz obniżenie kosztów delegacji.

Osoby podróżujące indywidualnie z pewnością docenią możliwość szerokiego wyboru spośród modeli oferowanych przez naszą wypożyczalnię aut oraz ich dodatkowych opcji. Krótkoterminowy wynajem samochodu sprawdza się szczególnie, gdy zaskoczy nas nagła potrzeba zamiany dotychczasowego środka transportu na bardziej przestronny lub pakowny model pojazdu. W zależności od potrzeb znajdą tu Państwo odpowiedni pojazd zastępczy lub auto idealne do weekendowej podróży poza miasto lub na urlop. Zapewniamy również podstawienie auta w wybrane miejsce oraz jego odbiór po skończonym okresie korzystania z usługi. Z wypożyczalnią GTL-SERVICE Car Rental podróżowanie to czysta przyjemność.